Prima pagina > ANCOM > Directii regionale > Date de contact Directii Teritoriale  


  DATE DE CONTACT 

*Numerele de telefon sunt portate in reteaua Romtelecom

BUCURESTI

 

 

 

 

 

 

DR Bucuresti

 

Bucuresti, Str. Lucian Blaga nr. 4, bloc M 110, tronson I, sector 3

 

                Tel. 0372 84 5001

Fax: 021 323 31 97

 

 

 

monica.stan@ancom.org.ro

 

 

 

OJ Arges

Pitesti, str. Dragos Voda nr.12, jud. Arges

                Tel: 0372 84 5067

Fax: 0248 210 355

 

arges@ancom.org.ro

 

 

 

OJ Brasov

Brasov, str. Bisericii Romane, nr. 101, jud. Brasov

                Tel: 0372 84 5070

Fax: 0268 420 150

brasov@ancom.org.ro

 

 

OJ Buzau

 

Buzau, str. Zefirului nr. 59, jud. Buzau

                Tel: 0372 84 5074

Fax: 0238 711 105

buzau@ancom.org.ro

 

 

OJ Calarasi

Calarasi, Bd. 1 Decembrie 1918, nr. 1, bl. A24 (Flora), parter, jud. Calarasi

Tel: 0372 84 5079

Fax: 0242 311 109

calarasi@ancom.org.ro

 

OJ Constanta

Constanta, Bd. Tomis, nr. 271, bl. L9C, sc.B, ap.20, jud. Constanta

Tel: 0372 84 5081

Fax: 0241 662 041

constanta@ancom.org.ro

 

OJ Dambovita

Targoviste, str. C-tin Brancoveanu nr.58, etaj I, jud. Dambovita

 

Tel: 0372 84 5086

Fax: 0245 222 480

dambovita@ancom.org.ro

 

OJ Giurgiu

Giurgiu, B-dul 1 Decembrie 1918, bl. 309 sc. A , et. 8, apt. 33

 

Tel: 0372 84 5088

Fax: 0246 274 606

giurgiu@ancom.org.ro

 

OJ Ialomita

Slobozia, Str. Razoare, bl. 14, sc. B, et. 2, camera 203, jud. Ialomita

Tel: 0372 84 5038

Fax: 0243 235 109

ialomita@ancom.org.ro

 

 

OJ Olt

Slatina, str. Sevastopol nr.2, etaj 4, jud. Olt

 

Tel: 0372 84 5092

Fax: 0249 420 010

olt@ancom.org.ro

 

OJ Prahova

Ploiesti, str. Soldat Erou Arhip Nicolae nr. 12, bl. 66, sc. A, et. 9, apt. 37, jud. Prahova

 

Tel: 0372 84 5094

Fax: 0244 550 678

prahova@ancom.org.ro

 

 

OJ Tulcea

Tulcea,

str. Babadag nr.158 (PECO), bl. 13, sc. B, et. 8, apt. 30, jud Tulcea

Tel: 0372 84 5104

Fax: 0240 523 309

tulcea@ancom.org.ro

 

OJ Valcea

 

Ramnicu Valcea, str. Gabriel Stoianovici nr.4, bl. Q2, sc. B, ap. 2, jud. Valcea

Tel: 0372 84 5109

Fax: 0250 739 950

 valcea@ancom.org.ro

 

 

OJ Teleorman

Alexandria, Str. Constantin Brancoveanu, Bl. G4, sc. A, etaj 1 , ap. 1 jud. Teleorman

Tel: 0372 84 5098

Fax: 0247 310 020

teleorman@ancom.org.ro

 

CLUJ

 

DR CLUJ

Cluj-Napoca, str. Campeni nr. 28, jud. Cluj

 

Tel: 0372 84 5778

Fax: 0264 484 077

silvia.balaj@ancom.org.ro

 

OJ Alba

 

Alba Iulia, str. Fantanele  nr. 12 A, jud. Alba

 

Tel: 0372 84 5785

Fax: 0258 835 022

alba@ancom.org.ro

 

OJ Bihor

Oradea, str. Grigore Ureche nr.12, jud. Bihor

Tel: 0372 84 5790

Fax: 0259 220 012

bihor@ancom.org.ro

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OJ Bistrita-Nasaud

 

Bistrita, Str. Gradinilor, Nr. 9, jud. Bistrita-Nasaud

Tel: 0372 84 5798

Fax: 0263 212 122

bistrita.nasaud@ancom.org.ro

 

 

OJ Covasna

Sf. Gheorghe, str. Vasile Goldis nr.2, etaj 3, jud. Covasna

 

Tel: 0372 84 5807

Fax: 0267 313 500

covasna@ancom.org.ro

 

OJ Harghita

Miercurea Ciuc, str. Arsenalului nr.25, jud. Harghita

 

Tel: 0372 84 5808

Fax: 0266 313 789

harghita@ancom.org.ro

 

OJ Maramures

 

Baia Mare, Str. Olteniei, Nr. 4, Bl. T3/60, Ap. 21, jud. Maramures

Tel: 0372 84 5813

Fax: 0262 250 158

 

maramures@ancom.org.ro

 

 

OJ Mures

Targu Mures, str. Slatina, nr.19/1, jud. Mures

 

Tel: 0372 84 5821

Fax: 0265 268 036

mures@ancom.org.ro

 

OJ Satu Mare

Satu Mare, str. Wolfenbuttel nr. 55, jud. Satu Mare

Tel: 0372 84 5825

Fax: 0261 770 028

satu.mare@ancom.org.ro  

 

 

 

 

 

OJ Salaj

Zalau, Str. 9 Mai, Nr. 6, Bloc Sindicat, Sc. A, Ap. 1, jud. Salaj

Tel: 0372 84 5830

Fax: 0260 660 161

salaj@ancom.org.ro

 

 

OJ Sibiu

 

Sibiu, Str. Closca nr. 8A

Cod postal 550400 

Jud. Sibiu

Tel: 0372 84 5834

Fax: 0269 233 712

 

sibiu@ancom.org.ro

 

 

 

IASI

 

 

 

DR Iasi

Iasi, Stradela Moara de Vant nr.37A, jud Iasi

Tel: 0372 84 5214

Fax: 0232 219 338

elena.ciocoveanu@ancom.org.ro

 

OJ Bacau

Bacau, str. Cornisa Bistritei, bl. 25, et.10, ap.43, jud Bacau

 

Tel: 0372 84 5222

Fax: 0234 550 534

bacau@ancom.org.ro

 

OJ Botosani

 

Botosani, Str. 1 Decembrie nr. 9A, jud. Botosani

Tel: 0372 84 5226

Fax: 0231 538 138

 

botosani@ancom.org.ro

 

 

 

OJ Braila

Braila, Str. Franceza nr. 16,

          judetul Braila

Tel: 0372 84 5228

Fax: 0239 637 647

braila@ancom.org.ro

 

OJ Galati

Galati, Str. Columb nr.101, parter, judetul Galati

Tel: 0372 84 5230

Fax: 0236 490 700

 

 

 

galati@ancom.org.ro

 

 

 

 

 

 

       OJ Neamt

Piatra Neamt, Bdul. Decebal nr.15 Bl C1 parter, jud Neamt

 

Tel: 0372 84 5238

Fax: 0233 235 525

 

 

 

neamt@ancom.org.ro

 

OJ Suceava

Suceava,  str. Alexandru cel Bun, bl.H5, sc.A, ap. 1, parter, jud Suceava

 

Tel: 0372 84 5243

Fax: 0230 525 229

 

suceava@ancom.org.ro

 

OJ Vaslui

Vaslui, str. Stefan cel Mare, nr.79, etaj 3, camera 315, jud Vaslui

 

               

                 Tel: 0372 84 5248                                

 Fax: 0235 318 809

 

 

vaslui@ancom.org.ro

 

OT Vrancea

Focsani, B-dul Unirii, nr.61, bl.B2, sc.1, et.1, ap.2, jud Vrancea

 

Tel: 0372 84 5250

Fax: 0237 231 228

vrancea@ancom.org.ro

 

 

TIMISOARA

 

DR Timisoara

 

Timisoara, str. Horia nr. 24, jud. Timis

Tel: 0372 84 5871

Fax: 0256 471 699

irina.varga@ancom.org.ro

 

OJ Arad

Arad, B-dul Revolutiei nr. 1 bl. H, sc. A, et. 1 apt. 7, jud. Arad

Tel: 0372 84 5923

Fax: 0257 270 623

arad@ancom.org.ro

 

OT Caras-Severin

Resita, str.24 Ianuarie nr.16, jud. Caras-Severin

Tel: 0372 84 5928

Fax: 0255 222 332

caras.severin@ancom.org.ro

 

OJ Dolj

Craiova, str. Stefan Cel Mare (P-ta Unirii) nr. 3,                                              Bl. L, Sc. C, Et. 8, Apt. 31, Jud. Dolj

 

                Tel: 0372 84 5932

Fax: 0251 595 218

dolj@ancom.org.ro

 

OJ Gorj

Targu Jiu,  B-dul Nicolae Titulescu, bl. 30, sc.1, et.8, ap. 30, jud. Gorj

 

 

Tel: 0372 84 5937

Fax: 0253 238 199

 

gorj@ancom.org.ro

 

OJ Hunedoara

Deva, str. Nicolae Balcescu, bl. 15, sc. B, apt. 82, jud. Hunedoara

 

Tel: 0372 84 5942

Fax: 0254 229 911

hunedoara@ancom.org.ro

 

OJ Mehedinti

 

Drobeta Tr. Severin, str. Iuliu Maniu nr. 3 bl. 5 sc. 1 et. 8 ap. 31, jud. Mehedinti

Tel: 0372 84 5947

Fax: 0252 326 604

mehedinti@ancom.org.ro